صفحه اصلی
مهندسی نفت
دوره های خانه نفت
تحقيق و توسعه
همکاری با نهادها
اخبار
دانلود
سوالات متداول
9+1 دليل انتخاب ما
درباره ما
   تنديس برتر بهترين استاد و دانش پژوه سال 1394

بسمه تعالی

شرکت خانه مهندسی نفت مجموعه ای فعال در صنایع بالادستی و پایین دستی نفت و گاز با اهداف ارائه خدمات فنی و مهندسی، مشاوره و آموزش به متخصصین این حوزه در سال 1388 در موسسه آموزش عالی آزاد نگاره دایر گردیده است. فعالیت های این شرکت در دو بخش عمده مطالعات و عملیات متمرکز است. شرکت خانه مهندسی نفت، با بهره‌گیری از کارگروه های تخصصی موفق و باتجربه شاغل در صنایع نفت و گاز کشور، اقدام به ارائه خدمات فنی و مهندسی و آموزشی در بخش های عملیاتی، نرم افزاری و تخصصی این حوزه می نماید.

 


خانه مهندسی نفت اساتید دوره های آموزشی خود را پس از یک فرایند غربالگری مدون و سختگیرانه از میان افراد توانمند و باتجربه شاغل در دانشگاه ها، مراکز پژوهشی و شرکتهای بزرگ نفتی داخل و خارج از کشور برگزیده است. ما با تشکیل شبکه ای فعال از متخصصین برجسته صنعت نفت و گاز، در تلاشیم تا انتقال دانش و تجربه را به بهترین شکل ممکن انجام دهیم.

پس از پایان هر دوره آموزشی از تمامی داوطلبان در مورد استاد مربوطه نظرسنجی گرفته می شود و نقاط ضعف و قوت شرکت را شناسایی می کنیم تا با یاری شما کیفیت آموزشی خود را بالاتر ببریم.

لذا پس از بررسی های همه جانبه و با نظرات شما عزیزان و دانشجویان شرکت کننده در دوره های سال 1394 از میان اساتید گرانقدر خانه مهندسی نفت 5 استاد برای عنوان برترین استاد سال 1394 نامزد گردیدند که به شرح زیر می باشند :

1-                دکتر حریمی ( مشاهده رزومه )

2-               مهندس صفدریان ( مشاهده رزومه )

3-              مهندس فرمانبر ( مشاهده رزومه )

4-               مهندس مطلق ( مشاهده رزومه )

5-               مهندس مهدی پور ( مشاهده رزومه )

 

پس از یک رای گیری صورت گرفته مهندس مطلق از دیدگاه مخاطبان و شما عزیزان حداکثر رای را به خود اختصاص دادند و به عنوان استاد سال1394  خانه مهندسی نفت ایران معرفی گردیدند.

آمار نظر سنجی را در زیر مشاهده می فرمایید :


 

همچنین طبق بررسی های صورت گرفته و با نظر اساتید محترم و هیئت مدیره و علمی 5 نامزد نهایی بهترین دانشجوی خانه مهندسی نفت در سال 1394 که در دوره های مربوطه شرکت نموده اند به شرح زیر می باشد :

 


1-    آقای میلاد رازقندی

2-   آقای سجاد فاضل نیا

3-  آقای سیاوش حیدری

4-   سرکار خانم خدیجه هاشمیان

5-   آقای سید رسول سید علی

 

در روز 2 اردیبهشت ماه همزمان با ولادت حضرت علی ( ع) و  روز پدر برترین استاد خانه مهندسی نفت از دیدگاه شما عزیزان مهندس مطلق معرفی گردیدند و همچنین در این روز به انتخاب اساتید و هئیت علمی خانه مهندسی نفت ایران بهترین پژوهشگر و دانشجو شرکت کننده در دوره های سال 1394  آقای سجاد فاضل نیا معرفی شدند و به رسم یاد بود لوح تقدیر بهترین استاد سال 1394 خانه مهندسی نفت بهمراه هدیه ویژه ( سکه طلا )   به آقای مطلق و  لوح تقدیر برترین دانش پژوه سال 94 خانه مهندسی نفت  بهمراه هدیه ویژه ( سکه طلا ) به آقای سجاد فاضل نیا اهدا گردید .

 

با تشکر از تمامی شما عزیزان

هیئت مدیره خانه مهندسی نفت ایران

 

خانه مهندسی نفت

" گامی تخصصی بسوی اشتغال در صنعت نفت کشور "